Doświadczenie jakie posiadamy w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu  pozwala pomóc naszym klientom na każdym etapie inwestycji.

 

 

Firma powstała w 1991 roku. Założyciel - Lech Wiśniewski – bazował już wówczas na wieloletnim doświadczeniu zdobytym na różnych stanowiskach, między innymi jako serwisant i monter urządzeń chłodniczych w SKR Krajenka oraz jako serwisant - elektryk w Zakładzie Energetycznym (obecnie ENEA).

 

Początkowo działalność firmy skupiona była na usługach naprawczych i montażowych małych i średnich urządzeń, głównie dla lokalnych firm z branży spożywczej i rolniczej oraz dla indywidualnych gospodarstw domowych. Obszar działania zamykał się wówczas w promieniu około 50 km od Złotowa, a pod opieką serwisową znajdowało się kilka lokalnych masarni, mleczarni oraz dziesiątki schładzalników mleka jak również setki domowych urządzeń chłodniczych.

 

Z upływem czasu obszar działania, jak również montowane i serwisowane systemy chłodnicze, powiększyły się. W chwili obecnej obszar świadczenia usług obejmuje teren całej Polski, a moc chłodnicza montowanych i obsługiwanych systemów sięga niejednokrotnie setek kW.

 

Działalność firmy dzieli się na dwie zasadnicze gałęzie:
    
CHŁODNICTWO
KLIMATYZACJA

 

Nasze systemy chłodnicze cechuje nowoczesność i funkcjonalność.


Specjalizujemy się w wykonywaniu nowoczesnych instalacji chłodniczych, dla przechowalni owoców i warzyw, opartych na najlepszej automatyce dostępnej na rynku. Gwarantujemy uzyskanie wysokiej jakości przechowywanego produktu przy oszczędności energii elektrycznej.


Firma uczestniczy w szkoleniach technicznych nieustannie podnosząc jakość swoich usług.

 

Dewizą firmy jest solidność i profesjonalizm.

 

O FIRMIE

Kompleksowa obsługa w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji

© 2020. chlodnictwoserwis.pl | k-projekty.pl

CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJA
Wojciech Zieliński

77-400 Złotów, Dzierzążenko 21e

 chłodnictwo i klimatyzacja